Piejūras pilsētu literārā akadēmija (PPLA) aicina uz tiešsaistes pasākumiem: otrdien, 1.februārī, pulksten 18 lekcija "Ar ko sākt rakstīšanu?" un 16.februārī pulksten 18 praktiskā nodarbība "Kas sanāca?". Laipni aicināti visi interesenti, informē akadēmijas pārstāve Gunita Lagzdiņa-Skroderēna.
Lekciju "Ar ko sākt rakstīšanu?" 1.februārī pulksten 18 tiešsaistes platformā "Zoom" lasīs PPLA lektore Linda Zulmane, kura stāstīs par idejas un tēmas izvēli, kā arī sagatavošanās darbiem jeb, citiem vārdiem sakot, kā iesākt rakstīšanu.
Pasākumu apmeklē šeit: https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
Pēc lekcijas noklausīšanās vai arī ļaujot vaļu fantāzijai "bez priekšzināšanām", ikviens aicināts "sākt rakstīt", proti, uzrakstīt līdz 2 lappusēm garu tekstu par brīvi izvēlētu tēmu brīvi izvēlētā žanrā. Darbi iesūtāmi līdz 8. februārim uz e-pastu: liepuraksti@gmail.com (faila nosaukumā jāiekļauj vārds, uzvārds vai pseidonīms, tiem jābūt minētiem arī pie teksta, fonts Times New Roman, 12. izmēra burti).
Iesūtīto darbu apspriešana tiešsaistē plānota 16. februārī pulksten 18 kopā ar rakstnieci Janu Egli. (Drīkst piedalīties arī tie, kurus mūza pa šo laiku neapciemoja.)
Pasākumu apmeklē šeit: https://us02web.zoom.us/j/6162135238?pwd=c09uK0kxakJhWVg2Qm5EM3JRbDNsdz09
Ja interesē šāda veida aktivitātes (lekcijas, meistarklases un tikšanās ar atzītiem rakstniekiem, dzejniekiem un dramaturgiem), raksti: gunita.skroderena@gmail.com, un saņemsi visu informāciju par gaidāmajām PPLA nodarbībām un pasākumiem. Visu nodarbību apmeklējums ir brīvprātīgs: ja dalībnieks netiek uz kādu, droši var pievienoties nākamajā reizē. Aktīvie PPLA dalībnieki mudina izmantot iespēju uzzināt, kā piepildīt sapni par rakstīšanu un savu grāmatu. Vai vienkārši pabūt starp radošiem cilvēkiem draudzīgā un atbalstošā vidē.
Visām PPLA aktivitātēm vari sekot arī kontā "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" portālā "Facebook".

Liepājas Leļļu teātris noslēdz sezonu un dodas vasaras izbraukumos
























