Šogad, kad Liepājas Latviešu biedrības namam apritēs 85. gadu jubileja, vienu no krasākajām jubilejas gada izmaiņām piedzīvojusi arī mājas lapa www.biedribasnams.lv, kurai būtiskas korekcijas nebija veiktas kopš tās izveides.

Jaunā mājas lapa ne vien sniegs iespēju efektīvāk uzzināt par tuvākajiem pasākumiem, piedāvāto telpu un inventāra nomas iespējām, bet tajā apkopota divdesmit gadu laikā krātā pieredze un spilgtākie fotomirkļi no pasākumu rīkošanas, informē SIA "Liepājas latviešu biedrības nams" sabiedrisko attiecību speciāliste Amanda Anna Millere.

Kopš pirmās mājas lapas izveides apritējuši vairāk kā piecpadsmit gadi, kas nozīmē, ka iepriekš veidotā Liepājas Latviešu biedrības nama mājas lapa bija novecojusi. Galvenais vadmotīvs, kas saglabāts arī jaunajā vietnē ir Biedrības nama logo krāsa, kuru 2004.gadā izstrādāja mākslinieks Valdis Mackars. Šo toni mākslinieks bija vēlējies pielāgot no Latvijas brīvvalsts gados tik populārā preses izdevuma "Atpūta". Jaunā vietne ir izstrādāta, lai piedāvātu maksimālu lietotājam draudzīgu pieredzi ar uzlabotu navigāciju un funkcionalitāti, vienlaikus ļaujot klientiem redzēt pilnu Liepājas Latviešu biedrības nama piedāvāto pakalpojumu klāstu, jo nākotne pieder digitālajai komunikācijai.

Par izmaiņām stāsta SIA "Liepājas latviešu biedrības nams" valdes locekle Vita Hartmane: "Uzņēmuma elektroniskā mājas lapa Biedrības namam kalpo kā kultūrvēsturiska objekta zīmola atpazīstamības veicināšanas instruments. Digitālā vide mūsdienās kļuvusi par būtisku uzņēmuma komunikācijas sastāvdaļu ar klientiem. Svarīgi, lai 20 gadu garumā uzņēmuma gūtā pieredze pasākumu organizēšanā ir saskatāma kopumā un acumirklī, palīdz mums digitāli komunicēt un reizē parādīt Biedrības nama tik dažādos un daudzkrāsainos kultūras notikumus."

Vietne ietver daudzas jaunas funkcijas, kas lietotājiem palīdz ātri un ērti orientēties un atrast nepieciešamo informāciju. Pie jaunām funkcijām pieder divu jaunu sadaļu izveide – "Aktuāli" un "Inventāra noma". Turpmāk sadaļā "Aktuāli" ikvienam lapas apmeklētājam būs iespēja lasīt par visām aktualitātēm, kas nav saistītas ar gaidāmajiem pasākumiem. Taču sadaļa "Inventāra noma", pateicoties pieejamajiem aprakstiem, palīdzēs pasākumu organizatoriem ērtāk iegūt informāciju par sev nepieciešamā inventāra parametriem.

Papildus atjaunots vizuālais noformējums un funkcionalitāte gaidāmo pasākumu kalendāram un notikušo pasākumu galerijām, kas arī turpmāk būs pieejamas interesentiem. Pateicoties uzlabojumiem, jaunā vietne padarīta funkcionālāka ne vien datora lietotājiem, bet arī tiem, kas atrodas steigā vai vienkārši dod priekšroku informācijas iegūšanai savā viedtālrunī.

Liepājas Latviešu biedrības nams aicina šo nozīmīgo notiku atzīmēt kopā, atverot digitālo pūra lādi, kurā iekrātas vērtīgākās atmiņas no latviskās kultūrvides stiprināšanas pasākumiem.