Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka turpina svinēt Liepājas dzimšanas dienu un aicina interesentus uz tikšanos ar Liepājas teātra literāro padomnieci Zandu Borgu.

Pasākums "Sarunas par teātri" notiks trešdien, 22.martā, pulksten 17 bibliotēkas 1.stāvā, informē bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Zanda Borga ir Liepājas teātra literārā padomniece, kura nodarbojas ar to, kas viņai patiešām patīk. Viņa ir cilvēks, kas visu dara no sirds un pa īstam.

Pasākumā Zanda Borga stāstīs par jaunajiem aktieriem, kuri absolvējoši Liepājas Universitātes (LiepU) Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes programmu "Aktiermāksla", par to kā jaunie cilvēki ir iedzīvojušies teātrī, par lomām, emocijām un piederību teātrim.

Viens no svarīgākajiem teātra dzīves aspektiem, protams, ir piedāvātais repertuārs. Zanda Borga sarunā atklās kā teātrī norit repertuāra izvēles process, kādas tendences iezīmējas repertuāra veidošanā un, cik liela ir viņas kā Liepājas teātra literārās padomnieces loma repertuāra izvēlē un veidošanā.

Liepāja 2027.gadā kļūs par Eiropas galvaspilsētu. Z. Borga stāstīs arī par to kā Liepājas teātris gatavojas šim nozīmīgajam notikumam.