Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" ziņo, ka saistībā ar epidemioloģisko situāciju valstī, pieņemts lēmums atcelt 5. decembrī plānoto tiešraides koncertu "Jēkabam Ozoliņam 75".

"Ņemot vērā plašo koncerta norises nodrošināšanā iesaistīto personu loku un rūpīgi izvērtējot visus riskus, kā arī to iestāšanās varbūtību, esam pieņēmuši lēmumu šo koncertu atcelt," uzsver SIA "Lielais Dzintars" valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons.

Visiem biļešu pircējiem nauda par iegādātajām tiešraides biļetēm tiks atgriezta viņu bankas kontā tuvāko dienu laikā, informē SIA "Lielais Dzintars" sabiedrisko attiecību vadītāja Elizabete Hartmane.

Sestdien, 5. decembrī pulksten 18 Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" bija paredzēts leģendārā Liepājas diriģenta un aranžētāja Jēkaba Ozoliņa 75. jubilejas koncerts. Ārkārtējās situācijas laikā koncerts no klātienes tika pārcelts uz tiešraidi, taču, pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, 3.decembrī tika pieņemts lēmums par koncerta filmēšanas atcelšanu.

Koncertā kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri un tautā mīlētiem pašmāju mūziķiem bija plānots atskaņot paša jubilāra un viņa skatuves partneru veidotu programmu ar populārām melodijām, džeza mūziku, bigbendu klasiku un mūsdienu aranžējumiem. Koncerta dalībnieku vidū: šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa, liepājnieki Igo un Ieva Dreimane, ģitārists Aivars Hermanis,  mutes harmoniku virtuozs Raimonds Macats, sitaminstrumentālists Artis Orubs, trompetists Jānis Ivuškāns, saksofonists Dāvis Jurka un daudzi citi populāri mūziķi. Koncerta vadītājs: Valdis Skujiņš.