Publicitātes foto


14.februārī 60.dzimšanas dienu svinēs populārais un skatītāju mīlētais aktieris Ģirts Ķesteris. Šo faktu mākslinieks atzīmēs ar īpaši viņam rakstītu dramaturģes Aivas Birbeles lugas "Vīrietis, kurš gaida" iestudējumu, kura režisors ir Gundars Silakaktiņš un kura pirmizrāde notiks 14.februārī pulksten 19 Kultūras centrā "Siguldas Devons", bet jau 16.februārī pulksten 19 izrāde notiks Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē.  Ģirta Ķestera jubilejas izrāde šopavasar būs skatāma arī citviet Latvijā, portālu informēja producents Sandis Mohovikovs.

Aktiera jubilejas izrāde ir jautrs un aizkustinošs stāsts par vīrieti, kuram gadās piedzīvojums, kas liek pārvērtēt savu dzīvi. Parevidēt dzīves "skapi", lai pielaikotu, kurš kostīmiņš vēl der, bet kurš jau ir par mazu. Tas ir laiks pārvērtēt savas bijušās, esošās un nākotnes attiecības. Tas varētu būt arī stāsts par aktieri Ģirtu Ķesteri. Bet varbūt arī nē. Varbūt tas ir uzdevums skatītājiem – uzminēt, kura epizode stāstā ir ņemta no aktiera dzīves, bet kas ir piedomāts. Varbūt tas ir stāsts par mums visiem, nonākot negaidītā situācijā? Bet tas noteikti ir stāsts par attiecībām – par vēlmi mīlēt un tikt mīlētam! Izrādēs uz skatuves Ģirtam Ķesterim pievienosies viņa skatuves kolēģes Lelde Dreimane vai Ērika Eglija-Grāvele.

Kaligula, Drakula, Mefistofelis, Nekrofils, Mekijs Nazis, Dons Žuans, Helge, Emīls Dārziņš, Leons, Fēlikss un vēl un vēl... Ģirts Ķesteris ir reizē viņi visi, un tajā pašā laikā – neviens no viņiem nav Ģirts Ķesteris. Neatkārtojams, rāmjos neierāmējams un standartos neierakstāms, apbrīnots, nīsts, neskaitāmas reizes nosaukts par seksīgāko vīrieti Latvijā, režisoru iekārots un publikas mīlēts – tāds ir Ģirts Ķesteris. Un tagad viņš visus savus skatītājus gaidīs savās jubilejas izrādēs!

Scenogrāfs – Ivars Noviks, kostīmu māksliniece – Jurate Silakaktiņa, horeogrāfe – Inga Krasovska, mūzikas režisore – Zane Dombrovska, video mākslinieks – Jēkabs Vilkārsis.

Biļetes uz Ģirta Ķestera jubilejas izrādēm var iegādāties "Biļešu paradīzes" tīklā.   

Izrādi "Vīrietis, kurš gaida" varēs noskatīties:

14.februārī pulksten 19 Siguldā, Kultūras centrā "Siguldas Devons"
16.februārī pulksten 19 Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē
6.martā pulksten 19 Jelgavas Kultūras namā
8.martā pulksten 18 Kultūras centrā "Ulbrokas pērle"
9.martā pulksten 19 Valmieras Kultūras centrā
15.martā pulksten 19 Ķekavas Kultūras namā    
21.martā pulksten 19 Bauskas Kultūras centrā    
24.martā pulksten 16 Kuldīgas Kultūras namā
27.martā pulksten 19 Ogres novada Kultūras centrā    
19.aprīlī pulksten 19 Rīgā, VEF Kultūras pilī