Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29. novembra pulksten 6.30 līdz 30. novembra pulksten 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem, kuros sniegts atbalsts citiem operatīvajiem dienestiem, un  trīs izsaukumi bija maldinājums, portālu informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Aizvadītajā naktī daudzviet Kurzemē intensīvi sniga un arī dienas laikā snigšana turpināsies. Lai mazinātu maldinošo izsaukumu skaitu, kuru skaits šādos laikapstākļos pieaug, VUGD aicina, redzot ceļu satiksmes negadījumu - no ceļa noslīdējušu automašīnu, apstāties un noskaidrot, vai ir cietuši cilvēki, notiek vielu noplūde vai arī automašīna dūmo. Ja operatīvo dienestu palīdzība nav nepieciešama, uz tālruņa numuru 112 zvanīt nevajag! Ja aculiecinieki pabrauc garām neapstājoties, tad, zvanot uz tālruņa numuru 112, nespēj sniegt pilnvērtīgu informāciju par notikušo, kā rezultātā uz notikuma vietu var tikt izsūtīti operatīvie dienesti, pieņemot, ka negadījumā iespējams ir cietušie un nepieciešama arī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 50 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 10 izsaukumi bija maldinājumi.