Iepriekšējā diennaktī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī saņemta informācija par zādzībām no trim dažādiem tirdzniecības objektiem, visos gadījumos aizturētas personas, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vienā gadījumā par zādzību no kāda veikala Liepājā, aizturēts vīrietis un par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Otrā gadījumā par zādzību no veikala aizturēts vīrietis un tiek lemts par materiāla tālāku virzību, savukārt trešajā gadījumā vīrietis pēc aizturēšanas samaksāja veikalam par preci. Visi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.


Saskaņā ar Krimināllikumu par zādzību nelielā apmērā soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Vēl vakar Vsaņemts iesniegum, ka otrdien ap pulksten 18 Liepājā, Jaunā Ostmalā, blakus pakomātam jauniete novietojusi velosipēdu, kurš pēc tirdzniecības centra apmeklējuma tur vairs nav atradies.  Valsts policija skaidro notikušā apstākļus.