12.septembrī Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Turaidas ielā pie automašīnas atrodas iereibis vīrietis un uzsāks kustību. Likumsargi ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka vīrietis pārvietojas ar automašīnu pa pagalmu, taču, izkāpjot no tās, viņš bija agresīvi noskaņots un veica huligāniskas darbībās. Valsts policijā pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess un administratīvā pārkāpuma process.


12.septembrī Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Turaidas ielā atrodas automašīna "BMW", kuras vadītājs, iespējams, atrodas alkohola reibumā un uzsāks kustību. Ap pulksten 14.50 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektors ar dienesta transportlīdzekli devās uz izsaukumu un pa ceļam uz minēto adresi, viņu apturēja cilvēki, izklāstot to pašu, kas minēts iepriekš – Turaidas ielā atrodas automašīna "BMW", kuras vadītājs, iespējams, alkohola reibumā atrodas pie automašīnas stūres un sāks braukt. Policists turpināja kustību pagalma virzienā un pa ceļam viņu apturēja vēl viena automašīna, kuras vadītājs sniedza tādu pašu informāciju.


Policists ar dienesta transportlīdzekli iebrauca pagalmā un redzēja, ka iepriekš minētā automašīna "BMW" pārvietojas pa pagalmu. No automašīnas izkāpa vīrietis, kurš izskatījās manāmi iereibis un no viņa izelpas bija jūtama alkoholam raksturīga smaka, savukārt pats viņš runāja neadekvāti. Policists vīrietim izskaidroja, ka tiks noformēts lēmums par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkohola reibumā un tiks veikta alkohola pārbaude.


Vīrietis kļuva agresīvs, lamājās necenzētiem vārdiem, taču uz prasību pārtraukt savas huligāniskās darbības viņš nereaģēja, ieķērās policistam formas tērpā, pēc tā likumsargs vīrieti noguldīja uz zemes un uzlika roku dzelžus. Vīrietis tika aizturēts un pat pēc ievietošanas pagaidu turēšanas telpā dienesta automašīnas aizmugurē, spārdīja aizturēšanas nodalījuma durvis, tādējādi turpināja savas huligāniskās darbības. Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē ekspertīzes veikšanai, taču no tās atteicās.


Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo  ir uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkohola reibumā un bez tiesībām. Tāpat ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu.


Valsts policija aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā. Tāpat arī aicinām līdzcilvēkam atturēt draugus, paziņas un pazīstamos no sēšanās pie stūres alkohola reibumā. Valsts policijas pateicas tiem iedzīvotājiem, kuri aktīvi ziņo par aizdomīgiem vadītājiem un aicina arī turpmāk nepalikt vienaldzīgiem, un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot par to Valsts policijai, zvanot pa tālruni 110.