22.jūlijā ap pulksten 10.30 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Jaunās Ostmalas un Rīgas ielas krustojumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – sadursme starp automašīnu "Ford" un "BMW". Sākotnējā informācija liecina par to, ka sieviete, vadot automašīnu "Ford" pa Lielo ielu virzienā uz Rīgas ielu, iespējams, novēršoties no ceļa, neredzēja, ka luksoforā pārslēdzas sarkanais aizliedzošais signāls un iebrauca krustojumā, kur notika sadursme ar automašīnu "BMW", kuras vadītājs veica kreisā pagrieziena manevru. Sadursmes rezultātā automašīna "BMW" inerces vadīta uzbrauca luksoforam, to bojājot.

Negadījumā cieta automašīnas "BMW" vadītājs, kurš ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē. Valsts policijā ir pieņemts lēmums par procesa uzsākšanu administratīvā pārkāpuma lietā un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

22.jūlijā ap pulksten 14:30 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, Raiņa ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – četru automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina par to, ka sieviete, vadot automašīnu "BMW", neievēroja distanci un uzbrauca priekšā apturētai automašīnai "Mazda", kura inerces vadīta uzbrauca priekšā esošai automašīnai "Dacia", kura inerces vadīta uzbrauca priekšā esošai automašīnai "Audi". Negadījumā cieta automašīnas "BMW" un "Dacia" vadītājas un automašīnas "Dacia" pasažiere. Valsts policijā ir pieņemts lēmums par procesa uzsākšanu administratīvā pārkāpuma lietā un tiek skaidroti precīzi negadījuma iemesli.

Vakar Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka 20.jūlijā Liepājā, Krūmu ielā no daudzdzīvokļu nama kāpņutelpas tika nozagts zilas krāsas velosipēds. Savukārt vakar kāds jaunietis konstatēja, ka Liepājā, Pasta un Radio iela krustojumā tika nozagts velosipēds melnā krāsā bez nosaukuma un rāmja numura. Valsts policija skaidro zādzības apstākļus un iespējamās vainīgās personas.