Trešdien, 27. martā, ap pulksten 7.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Vērgales ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrieties vadījis automašīnu "Opel" pa iekšpagalmu Vērgales ielā un, neievērojot drošu braukšanas distanci, uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim "Audi", to bojājot. Policijas amatpersonas veica alkohola pārbaudi "Opel" vadītāja izelpā, konstatējot, ka viņš atrodas 2,04 promiļu reibumā. Pret transportlīdzekļa vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process par ceļu satiksmes negadījumu un kriminālprocess par auto vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, informēja Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Mazliet vēlāk, ap pulksten 9, saņemta informācija, ka Daugavas un Vaiņodes ielu krustojumā, stāvlaukumā pie daudzdzīvokļu mājas, noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete, veicot atpakaļgaitas manevru ar automašīnu "Opel", nepārliecinājās par drošību un uzbrauca gan ceļa zīmei, gan stāvēšanai novietotiem transportlīdzekļiem "Audi" un "Hyundai", tos bojājot. Negadījumā cietušu cilvēku nav. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Savukārt ap pulksten 19.40 Valsts policijas amatpersonas Raiņa ielā fiksēja automašīnu "BMW", kuras vadītājs pārvietojās pa Raiņa ielu virzienā no Jelgavas ielas uz Teodora Breikša ielas pusi, neņēma vērā ceļa zīmi nr. 719 (braukšanas virzieni joslās) prasību, veica priekšā apturēta transportlīdzekļa apbraukšanu, iebraucot pretējā braukšanas joslā, šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu nr. 920 (balta nepārtrauktā līnija) no nepārtrauktas līnijas puses, šķērsoja ceļa horizontālo apzīmējumu nr. 936 (sadalošā sala), pārkāpjot vienu aiz otra sekojošus ceļu satiksmes noteikumus, kas izpaužas kā agresīva braukšana. Pret transportlīdzekļa vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process.