Policija sniegusi detalizētāku informāciju par traģēdiju Karostā 25.septembra vakarā, kad vīrietis ar automašīnu notrieca sievieti, kura atradās uz brauktuves, un no notikuma vietas aizbrauca.

Cietusī gājēja ar smagām traumām nogādāta slimnīcā, bet autovadītājs, par notikušo neziņojot policijai, atstāja notikuma vietu, informē Valsts policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.

Kā informē policija, pulksten 18.20 1994.gadā dzimis vīrietis, vadot "BMW 330" pa Neatkarības rotas ielu virzienā no Imantas ielas uz Atmodas bulvāra pusi pirms krustojuma ar Studentu rotas ielu, šķērsojot ielu, uzbrauca gājējai, 1992. gadā dzimušai sievietei. Pēc tam automašīna turpināja kustību, nobrauca no brauktuves un iebrauca kokā. Vadītājs aizbrauca no notikuma vietas.

Sieviete smagā stāvoklī ievietota slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur mediķi cīnās par viņas dzīvību.

Pulksten 18.40 policijā saņemta telefoniska informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par to, ka kāds vīrietis Liepājā, izlecot pa logu, izdarījis pašnāvību.

Policija šos abus gadījumus sasaistīja un noskaidroja, ka Ģenerāļa Baloža ielā no kādas daudzstāvu ēkas balkona izlēkušais 1994.gadā dzimušais vīrietis ir tas pats, kurš bija iesaistīts minētajā ceļu satiksmes negadījumā. No gūtajām traumām vīrietis notikumā vietā miris.

 Policijā par notikušo uzsākti divi kriminālprocesi, notiek izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi.