Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas lietvedībā atrodas kriminālprocess par seksuāla rakstura darbībām, kuras vērstas pret mazgadīgu personu. Kriminālprocesā tika aizturēts vīrietis un viņam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, informē Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.

Veicot pirmstiesas izmeklēšanu kriminālprocesā, ir iegūtas ziņas par personas interesi par mazgadīgām personām arī sociālajos tīklos. Ir pamats uzskatīt, ka persona ir veikusi arī citus seksuāla rakstura noziegumus pret mazgadīgām, nepilngadīgām personām. Policija pieļauj, ka savas noziedzīgās darbības vīrietis varētu būt veicis visā Latvijas teritorijā.

Visas personas, kuras ir cietušas no apcietinātās personas, lūdzam vērsties Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī Ostas ielā 33, vai zvanot 63604767, 110; gadījumā, ja neatrodaties Latvijā, zvaniet +371 67014002.

!! Vecāki, lūdzu uzrādiet fotoattēlu saviem mazgadīgajiem, nepilngadīgajiem bērniem, lai noskaidrotu, vai persona nav mēģinājusi sazināties ar bērniem sociālajos tīklos.