Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova informē, ka vakar ap pulksten 13.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Oskara Kalpaka ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Toyota", neizvēloties drošu braukšanas distanci, uzbrauca priekšā stāvošai automašīnai "Volkswagen", kura savukārt inerces vadīta uzbrauca automašīnai "Opel". Negadījumā cietušu cilvēku nav. Automašīnas "Toyota" vadītājam noformēts lēmums par soda piemērošanu administratīvā pārkāpuma lietā.  

Vēl vakar ap pulksten 19 valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Klaipēdas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "BMW", neievēroja drošu distanci, kā rezultātā uzbrauca priekšā stāvošai automašīnai "Nissan", kura inerces vadīta uzripoja priekšā esošai automašīna "Mercedes-benz". Negadījumā cietušu cilvēku nav. Automašīnas "BMW" vadītājam noformēts lēmums par soda piemērošanu administratīvā pārkāpuma lietā.