Vakar Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kādā īpašumā atrodas vairākas personas, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Valsts policija, reaģējot uz saņemto informāciju, ieradās notikuma vietā un iekļuva dzīvoklī, kur konstatēja kopumā piecus vīriešus, vienu no tiem – meklēšanā esošu. Tāpat noskaidrots, ka viens no vīriešiem tajā pašā dienā no tirdzniecības vietas centies nozagt alkoholisko dzērienu.

Vīrieši atzina, ka kopīgi atpūtušies un lietojuši alkoholu un apzinās, ka nav ievērojuši valstī noteiktos ierobežojumus. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Valsts policija atgādina, ka iedzīvotajiem ir jābūt atbildīgiem un jāņem vērā valstī noteiktie ierobežojumi. Lai situācija uzlabotos un "Covid-19" izplatība mazinātos, šos ierobežojumus un drošības prasības nepieciešams pielāgot ikdienas dzīvei un iemācīties ar to sadzīvot, tāpēc policija aicina izturēties pret tiem atbildīgi un tos ievērot.