17.martā ap pulksten 10.50, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekiem patrulējot Tirgus ielā, tika ievērotas vairākas personas no kurām viena lietoja alkoholiskos dzērienus un viena persona tiek turēta aizdomās par zādzību.

Savukārt ap pulksten 15.15 tika saņemta informācija, ka Zivju ielā notiek konflikts starp vairākiem vīriešiem. No kuriem vienam tika sniegta medicīniskā palīdzība, informē pašvaldības policijas Sabiedrisko attiecību speciāliste Elva Lubāne.

Pašvaldības policijas darbiniekiem patrulējot Tirgus ielā, tika ievērotas vairākas personas no kurām viena lietoja alkoholiskos dzērienus publiskā vietā. Veicot procesuālās darbības 1985.gadā dzimušam vīrietim, notikuma vietā ieradās 1988.gadā dzimis vīrietis ar dzeltenas krāsas maisu, kurā iekšā bija kartupeļi. Pēc neilga brīža, Pašvaldības policijā vērsās sieviete, kura apgalvoja, ka minētais maiss ar kartupeļiem tika nozagts no tirdzniecības vietas Jelgavas ielā. Vainīgais tika nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai izskatīšanai, taču prece atgriezta tirdzniecības vietā.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policija ap pulksten 15.15 saņēma informāciju, ka Zivju ielā notiek fizisks konflikts starp trīs vīriešiem. Ierodoties notikuma vietā, uz vietas atradās divi vīrieši un viena sieviete. Tika noskaidrots, ka trešais kautiņā iesaistītais vīrietis esot devies prom, taču, ar videonovērošanas kameru palīdzību, noskaidrota viņa atrašanās vieta. 1984. un 1986.gadā dzimušie iespējamie uzbrucēji tika aizturēti un nodoti Valsts policijai lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.