3.jūlijā ap pulksten 14.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka tirdzniecības vietā, Kuršu laukumā, kāda persona nepiedienīgi uzvedoties, esot sabojājis alkohola pudeles un lietojis alkoholiskos dzērienus. Ierodoties notikuma vietā, tirdzniecības vietas pārstāve norādīja uz iespējamo vainīgo personu, kas jau bija devusies prom. 1975.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

3.jūlijā ap pulksten 22.00 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu māju dzīvokļiem Turaidas ielā esot agresīvs vīrietis. No minētā dzīvokļa izmukusi sieviete, lai izsauktu policiju. Ierodoties notikuma vietā, kāpņu telpā tika pamanīts vīrietis, kurš uzvedās agresīvi. Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 2004.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Savukārt, papildus tika noskaidrots, ka aizturētais vīrietis iepriekš ir iesitis sievietei, tādēļ notikuma vietā tika piesaistīti Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki. Neskatoties uz to, ka sieviete tika vairākkārtīgi aicināta vērsties ar iesniegumu Valsts policijā par notikušo uzbrukumu, viņa atteicās to darīt.

3.jūlijā ap pulksten 23.05 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Eduarda Tisē ielā atrodas automašīna, kurā pie stūres sēžot persona, kura iespējams ir alkohola reibuma stāvoklī. Doties uz notikuma vietu, tika saņemta papildus informācija, ka automašīna devusies Lauku ielas virzienā. Pašvaldības policijas darbinieki, braucot pa Lauku ielu, ievēroja aprakstam atbilstošo automašīnu, kura pārvietojās pa Dzērves ielu. Tika novērots, ka automašīna tiek vadīta nepārliecinoši, tādēļ tika pieņemts lēmums apturēt automašīnu. Automašīna tika apturēta Zirņu ielā. Vēršoties pie automašīnas vadītāja, tika konstatēts, ka tās vadītājs ir reibuma stāvoklī, jo viņa izelpā bija jūtama alkohola smaka, viņš runāja nesakarīgi, kā arī pats atzina, ka ir lietojis alkoholiskos dzērienus. Papildus tika konstatēts, ka 2001.gadā dzimušajam autovadītājam nav transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Notikuma vietā tika piesaistīti Valsts policijas darbinieki un iereibušais autovadītājs nodots Valsts policijas rīcībā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.