Trešdien, 14.februārī, ap pulksten 20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Mirdzas Ķempes ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Noskaidrots, ka vīrietis vadīja transportlīdzekli "Scania" savienojumā ar puspiekabi pa Ganību ielu virzienā no Dunikas ielas puses uz Mirdzas Ķempes ielas pusi, kad, pārvadājot lielgabarīta kravu, šķērsojot krustojumu ar Mirdzas Ķempes ielu tramvaja sliežu klātni, tika bojāta ceļa sastāva infrastruktūra – tramvaja sliedes. Negadījumā cietušo nav un Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par ceļu vai to kompleksā ietilpstošo būvju bojāšanu, iznīcināšanu, piegružošanu, piesārņošanu vai aizsprostošanu, par ceļu zemes nodalījuma joslas piegružošanu, piesārņošanu vai uzaršanu, materiālu vai priekšmetu novietošanu ceļu zemes nodalījuma joslā bez ceļa īpašnieka (pārvaldītāja) atļaujas, kā arī par citu darbu veikšanu, kas pasliktina satiksmes drošību, piemēro naudas sodu fiziskajai personai no 70 līdz 350 eiro, bet juridiskajai personai – no 700 līdz 2900 eiro.