25.augustā ap pulksten 17.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Jūrmalas ielā atrodoties sieviete, kurai izlādējušies elektriskie invalīdu ratiņi. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās, Jūrmalas ielā, uz ceļa braucamās daļas, atradās sieviete, kura sēž elektriskajos invalīdu ratiņos un nevar pārvietoties, jo izlādējies to akumulators.

Pašvaldības policijas darbinieki sniedza palīdzību sievietei un kopā ar invalīdu ratiņiem nogādāja viņu dzīvesvietā, informē Liepājas pilsētas pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas priekšnieks Kaspars Vārpiņš.

26.augustā ap pulksten 21.30 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Ģenerāļa Baloža ielā, ievēroja vairākas personas, kuras sēž sabiedriskā transporta pieturvietā un pie viņiem atradās alkoholisko dzērienu pudeles. Lai novērstu iespējamo likumpārkāpumu par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā, ar personām tika izvestas pārrunas un pārbaudīti personu dati.

Noskaidrojās, ka viena no personām, 2002.gadā dzimušais jaunietis atrodas Valsts policijas meklēšanā. Jaunietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.