23.janvārī ap pulksten 9.30 Liepājā, Pulvera ielā tika apturēts transportlīdzeklis "Volvo", kura vadītājs krustojumu ar 14. novembra bulvāri, šķērsoja taisnā virzienā, neizpildot ceļa zīmes Nr. 513 (Braukšanas virzieni joslās) un ceļa horizontālā apzīmējuma Nr. 937 (nogriezties pa  kreisi) prasības, kā arī apdzina vairākus transportlīdzekļus tam neparedzētā vietā, iebraucot pretējā braukšanas virziena joslā, tādā veidā apdraudot ceļu satiksmes drošību un ignorējot citu vadītāju intereses un pienākumus. Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process,

Tajā pašā dienā 23.janvārī ap pulksten 16.40 Liepājā, Zemnieku ielā apturēja automašīnu "BMW", kura vadītājs radīja apzinātu sānslīdi. Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par agresīvu braukšanu, kas izpaudusies kā apzināta sānslīdes radīšana uz ceļiem vai citās vietās, kur iespējama satiksme. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par šādu administratīvu pārkāpumu  piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 70 līdz 280 eiro.

Vakar ap pulksten 10.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Grobiņā, Rīgas ielā noticis ceļu satiksmes negadījums – trīs automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vadīja transportlīdzekli "Ford Fiesta" pa Rīgas ielu, būdams noguris, kā rezultātā iemiga pie stūres un iebrauca pretējā braukšanas virziena joslā, kā rezultātā notika sadursme ar pretim braucošo "Volkswagen Caddy" un "Volkswagen Touran". Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Valsts policijā pret automašīnas "Ford" vadītāju uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par transportlīdzekļa vadīšanu, esot tādā mērā nogurušam, ka tas ietekmē transportlīdzekļa vadītāja darbspējas un ceļu satiksmes drošību. Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par šādu administratīvu pārkāpumu piemēro naudas sodu no 40 līdz 280 eiro, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.