Nedēļas nogalē vairāki satiksmes negadījumi Liepājā un apkaimē, portālu informēja Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova.


11.novembrī pulksten 18.50 saņemta informācija, ka Brīvības ielā notikusi trīs satiksmes līdzekļu avārija – sieviet ar volvo uzbraukusi priekšā esošajai automašīnai opel, kurš savukārt uzbraucis priekšā esošajam volvo.


Nelielas traumas guvusi sieviete, kura izraisīja avāriju. Policija uzsākusi administratīvā pārkāpuma procesu.


12.novembrī ap pulksten 4 naktī policija O.Kalpaka ielā apturēja vīrieti ar elektroskrejriteni. Vīrietis bija alkohola reibumā  izelpā konstatēti 1,15 promiles alkohola. Arī šajā gadījumā uzsākts administratīvā pārkāpuma process.


12.novembrī satiksmes negadījums noticis Raiņa un Kapsētas ielas krustojumā. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vadīja automašīna toyota, un, veicot apdzīšanas manevru, neievēoja drošu distanci, kā rezutātā notika sadursme ar automašīnu audi. Cietušo nav, bet policija uzsākusi divus administratīvos procesus pret vīrieti – par drošas distamces neievērošanu, kā arī uzbraukšanu uz sadalošās joslas.


Nedēļas nogalē arī Papē noticis ceļu satiksmes negadījums, cietuši automašīna mazda šoferis un pasažiere, kas nogādāti slimnīcā, policija uzsākusi kriminālprocesu. Savukārt Gaviezes pagastā aizturēts iereibis velosipēdists, arī šajā gadījumā uzsākts administratīvā pārkāpuma process.