Nedēļas nogalē vairāki transportlīdzekļu vadītāji braukuši agresīvi, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršoņova.

Piektdien, 24.novembrī, apturēts transportlīdzeklis "BMW", kas Zemnieku ielā veica apzinātu sānslīdi, bet sestdien, 25.novembrī, apturēti divi transportlīdzekļi "BMW" un divi "Audi", kuru vadītāji veica to pašu manevru. Viens no "BMW" apturēts Muitas ielā, bet otrs – Vecajā ostmalā. Savukārt viens no "Audi" sānslīdi veica Zvejnieku alejā, bet otrs – Katedrāles ielā. Pret visiem minētajiem autovadītājiem uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par agresīvu braukšanu.

Vēl piektdien ap pulksten 13 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Pulvera ielā fiksēja transportlīdzekli "Volvo", kuru vadītājs stūrēja ar ātrumu 74 km stundā vietā, kur atļauts pārvietoties ar ātrumu 50 km stundā. Veicot alkohola pārbaudi vadītāja izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 0,66 promiļu reibumā. Pret autovadītāju uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

Savukārt svētdien, 26.novembrī, ap pulksten 11.30 Cukura ielā apturēts transportlīdzeklis "Audi", kuru vadīja vīrietis 0,67 promiļu reibumā. Pret autovadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Tajā pašā dienā ap pulksten 12 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ganību ielā pie jaunā tilta notikusi vairāku transportlīdzekļu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis vadīja automašīnu "Audi" un, neievērojot drošu braukšanas distanci, uzbrauca priekšā esošajām automašīnām "Volkswagen Golf" un "Opel". Pēc negadījuma "Opel" vadītāja ar gūtajām traumām vērsās medicīnas iestādē. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tiek noskaidroti precīzi negadījuma iemesli.