Svētdien, 8.janvārī, kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā Laumas rajonā aculiecinieki pamanīja vīrieti bez dzīvības pazīmēm un izsauca neatliekamo palīdzību. Mirkli vēlāk, ap pulksten 11, valsts policijā jau no mediķiem saņemta informācija, ka Laumas mikrorajonā atrasts vīrieša līķis. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes, lai noteiktu vīrieša nāves iemeslu, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Papildināts. Ekspertīzē noteikts, ka vīrietis ir miris dabīgā nāvē – viņam palicis slikti ar sirdi, kā rezultātā kritis, gūstot miesas bojājumus.

Sestdien, 7.janvārī, ap pulksten 17.40 Valsts policijā saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka Uliha ielā uzbraukts gājējam. Sākotnējie dati liecina, ka autovadītājs ar "Audi", braucot pa Uliha ielu, uzbraucis kādam citam vīrietim, kas negaidīti izskrējis uz ielas braucamās daļas, iespējams, būdams alkohola reibumā. Gājējs ar traumām nogādāts slimnīcā.

Svētdien, 8.janvārī ap pulksten 00.40 Valsts policijā saņemta informācija, ka automašīna "Saab" uzbraukusi "Chevrolet" un pametusi notikuma vietu. Pēc 10 minūtēm vainīgais šoferis tika aizturēts Kūrmājas prospektā. Konstatēts, ka tā vadītājs atrodas krietnā alkohola reibumā – 2,07 promiles. Automašīnai nebija arī priekšējās numura zīmes. Valsts policijā pret vīrieti uzsākti trīs administratīvā pārkāpuma procesi un viens kriminālprocess.