Sestdien, 9.janvārī, ap pulksten 2.15 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Ganību ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Seat", neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no brauktuves. Negadījumā cietušu cilvēku nav. Vīrietis vadījis automašīnu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un, iespējams, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē, par ko Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess. Tāpat šajā gadījumā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par to, ka vīrietis nepamatoti atradās ārpus mājas, neievērojot aizliegumu pārvietoties nakts laikā no pulksten 22.00 – 5.00.

9.janvārī ap pulksten 16 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Krūmu ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Noskaidrots, ka sieviete vadījusi automašīnu "Škoda" Liepājā pa Krūmu ielu un neizvēlējās ceļa apstākļiem (apledojis, sniegs) drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un izdarīja uzbraukumu šķērslim – žogam, bojājot to. Negadījumā cietušu cilvēku nav.

Valsts policija aicina izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, braukt prātīgi, nesteidzīgi un ievērot drošu distanci, kā arī laicīgi bremzēt.