19.oktobrī pulksten 8.25 2001.gadā dzimis jaunietis vadīja mazlitrāžas automašīnu "Aixam City S" uzbrauca 2009.gadā dzimušam zēnam, informē Valsts policija.

Vadītājs Ventas ielas krustojumā ar Kandavas ielu, nesagaidot luksofora zaļo signālu, kas ļauj braukt taisni un pa labi, brauca taisni uz Uliha ielas pusi un uzbrauca virsū zēnam, kurš šķērsoja Klaipēdas ielu pie regulējamas gājēju pārejas pie zaļā luksofora signāla. Mediķi informē, ka cietušais ar dažādām traumām ir ievietots Liepājas slimnīcā, vēlāk pārvests uz Rīgu. Par šo gadījumu uzsākts kriminālprocess.
Policija arī šonedēļ turpina pastiprinātā režīmā patrulēt pie gājēju pārejām, lai novērstu šāda veida negadījumus.

19.oktobrī pulksten 19.35 Kr. Valdemāra un Jūrmalas ielas krustojumā 1987. gadā dzimusi sieviete, vadot tramvaju, strauji  nobremzēja, līdz ar to pasažiere un viņas divus gadus vecais dēls krita. Abi cietušie nogādāti slimnīcā. Policija skaidro precīzus notikušā apstākļus.

20.oktobrī pulksten 12.35 veikalā Ziemeļu ielā sieviete pēc iepirkšanās konstatēja, ka viņai ir nozagts naudas maks, kurā atradās atlaižu kartes un skaidra nauda.

Tajā pašā dienā pulksten 15.38 tika saņemta telefoniska informācija par to, ka Raiņa ielā, uz gājēju pārējas automašīnas "Hyundai i20" vadītāja , 1955.gadā dzimusi sieviete, uzbrauca 2004.gadā dzimušai jaunietei, kura brauca ar velosipēdu. Cietusī tika nogādāta slimnīcā, ārstēsies mājās.

21.oktobrī pulksten 4.57 1990.gadā dzimis vīrietis vadīja automaašīnu "Audi A6" pa Esperanto ielu, virzienā no Rīgas ielas uz Zemnieku ielas pusi, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā (2,76 promiles), kā arī bez vadītāja apliecības. Persona aizturēta. Uzsākts kriminālprocess.

22.oktobrī pulksten 1.50 Brīvības un 1905.gada ielas krustojumā 2001.gadā dzimis jaunietis, būdams nepilngadīgs, atradās tādā reibumā stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.