10.jūlijā ap pulksten 6.15 Ģenerāļa Baloža ielā nenoskaidrota persona izsitusi maršruta autobusam "Solaris" stiklu, pēc tam aizbēgot no notikuma vietas, informē Valsts policija.

Pulksten 18.40 Studentu rotas ielā konstatēts, ka 1960.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē – 1,21 promiles.

Bet pulksten 17.30 1980. gadā dzimis šoferis vadīja "BMW 328" pa Dzintaru ielu virzienā no Palangas ielas uz lielveikala "XL sala" pusi, neizvēlējās drošu braukšanas distanci kā rezultātā notika sadursme ar priekšā braucošo "BMW 320".

Sadursmē cietušo nav, taču konstatēts, ka vīrietis savu spēkratu stūrējis 2,53 promiļu lielā reibumā.

12.jūlijā pulksten 4 Brīvības ielā, iesniedzējs konstatēja, ka ir izsists logs, sabojāta slēdzene un norauti vadi zem stūres rata viņa lietošanā esošajai automašīnai "VW Vento". Par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Bet pulksten 11.45 Flotes ielā iesniedzējs konstatēja, ka kādai firmai piederošai automašīnai "Volvo FH" izsists durvju stikls, no salona nozagtas mantas un no kabīnes aizmugures noņemtas alumīnija kāpnes.
 
Savukārt pulksten deviņos no rīta Elkoņu ielā, iesniedzējs konstatēja, ka no kāpņutelpas nozagts vīriešu velosipēds. Garnadži pārkniebuši drošības slēgu.