Otrdien, 13.oktobrī, ap pulksten 00.45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka netālu no Tirdzniecības kanāla Jūras ielā četri jaunieši bojājot dekoratīvo puķu podu. Dodoties uz notikuma vietu, tika saņemta papildus informācija, ka jaunieši Tirdzniecības kanālā iemetuši izīrējamo elektrisko skrejriteni, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Ierodoties notikuma vietā, Rīgas un Kaiju ielu krustojumā tika pamanīti četri aprakstam atbilstošie jaunieši. Sarunas laikā ar jauniešiem, viens no viņiem atzina, ka esot iemetis elektrisko skrejriteni kanālā. Ņemot vērā to, ka tika nodarīti materiālie zaudējumi, 1999., 2004.un divi 2003.gadā dzimušie jaunieši tika nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Ap pulksten 1.50 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Vecā ostmalā vairākas personas lieto alkoholu un divas no personām savā starpā strīdoties. Dodoties uz notikuma vietu, tika saņemta informācija, ka abas personas sākušas kauties. Ierodoties notikuma vietā, kautiņš jau bija beidzies. Tā kā vienai no personām bija acīmredzamas vaļējas brūces, nekavējoties uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kura cietušo personu nogādāja medicīnas iestādē. Tika noskaidrots, ka savā starpā kāvušies 2001.un 2000.gadā dzimušie jaunieši. Abi kautiņā iesaistītie jaunieši paziņoja, ka viņām nav nekādas pretenzijas vienai pret otru. Informācija nodota Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Vēl šorīt ap 6.40 pa Tirdzniecības kanālmalu esot skraidījusi mežacūka. Apsekojot apkārtni, pašvaldības policija mežacūku neatrada, bija jau pamukusi.