Aculiecinieka foto

Svētdien, 10.oktobrī, pulksten 9.50 Valsts policija saņēma izsaukumu par incidentu Ganību ielā 175/177. Noskaidrots, ka kāda sieviete ar automašīnu "Renault" veikusi nepareizu manevru un iebraukusi spēļu zālē, kas atradās pie pašas autostāvvietas.

Vadītāja sajaukusi ātruma pārslēdzēju pozīciju un sākusi braukt uz priekšu, nevis atpakaļ. Rezultātā izsists spēļu zāles ārējais stikls (attēlā). Cilvēki incidentā nav cietuši, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Vēl vakar ap pulksten 9.40 Peldu ielā policija uzgājusi kādu vīrieti smagā reibuma stāvoklī – 3,90 promiles. Viņš aizturēts un aizvests uz policiju, kur konstatēts, ka vīrietim nav deklarētas dzīvesvietas. Pamazām atžirgstot, viņš sācis uzvesties huligāniski, metāties ar sadzīves priekšmetiet un rupji apsaukāt policijas darbiniekus. Par to uzsāktas vairākas administratīvās lietvedības.

Savukārt 8.septembrī policija izsaukta uz kādu konfliktu daudzstāvu mājā Ezerkrastā. Tur kāda sieviete kājām esot spārdījusi un bojājusi kopņutelpā novietotās puķes. Rezultātā iznākusi saķeršanās ar vairākiem kaimiņiem. Tiesa, neviens no viņiem sūdzību par agresīvo kaimiņieni policijā neiesniedza. Sieviete, kas izraisīja šo skandālu, policijai atzina, ka viņai vienkārši nepatīk, ka kāpņutelpā stāv puķes.