Piektdien, 1. decembrī, ap pulksten 9 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Zirņu ielā noticis ceļu satiksmes negadījums, pēc kā vainīgā transportlīdzekļa vadītāja notikuma vietu pameta, portālam ziņoja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova.

Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete vadījusi transportlīdzekli "Mercedes-Benz" Zirņu ielā un, pārvietojoties pa labo braukšanas joslu, veica pārkārtošanās manevru uz kreiso joslu, nepārliecinoties par manevra drošību un neizvēloties drošu braukšanas intervālu, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar transportlīdzekli "Audi", kuru vadīja vīrietis pa kreiso braukšanas joslu. Pēc negadījuma izraisīšanas vainīgā autovadītāja atstāja notikuma vietu, neziņojot Valsts policijai par notikušo likumā noteiktajā kārtībā, taču viņas identitāte tika noskaidrota.

Pret sievieti uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par drošu braukšanas intervāla neievērošanu un par ceļu satiksmes negadījuma vietas atstāšanu pēc ceļu satiksmes negadījuma. Cietušu cilvēku negadījumā nav.

Savukārt svētdien, 3.decembrī, ap pulksten 17.40 noticis satiksmes negadījums Brīvības ielā. Sieviete vadījusi automašīnu "Toyota" pa Brīvības ielu un, veicot pagriezienu pa labi uz Tērauda ielu, nedeva ceļu tramvajam, kas pārvietojās tajā pašā braukšanas virzienā, kā rezultātā notika sadursme.

Negadījumā cietušo nav, un pret "Toyota" vadītāju uzsākts administratīvā pārkāpuma process.