11.februārī ap pulksten 17 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Mežu ielā vīrietis, vadot zagtu automašīnu, avarējis. Noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "BMW 530", uzbrauca automašīnai "BMW X6", to bojājot. Negadījumā cietušu cilvēku nav.  

Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu, būdams 2,60 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas. Konstatēts, ka vīrietis iekāpa automašīnā, kuru pagalmā bija novietojis tās īpašnieks. Automašīnas īpašnieks, atstājot atslēgas aizdedzē, uz brīdi bija izkāpis no transportlīdzekļa un devies daudzdzīvokļu namā, taču, iznākot no tā, pamanījis, ka viņa automašīna pagalmā vairs neatrodas. Dzirdot signalizāciju, viņš devies skaņas virzienā un redzējis, ka viņa automašīna ir avarējusi, savukārt pie stūres atradās nepazīstams vīrietis.

Valsts policijā par ceļu satiksmes negadījumu ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process, par braukšanu reibumā un bez tiesībām – kriminālprocess, kā arī kriminālprocess par automašīnas zādzību.

12.februārī ap pulksten 18.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā, Lielā ielā noticis ceļu satiksmes negadījums – vīrietis, vadot automašīnu, uzbrauca apgaismes stabam.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa amatpersonas ieradās notikuma vietā un konstatēja, ka automašīna "Opel Astra" uzbraukusi apgaismes stabam, to bojājot. Noskaidrots, ka vīrietis vadīja automašīnu "Opel Astra" Liepājā, Lielā ielā no Graudu ielas un veicot kreisā pagrieziena manevru uz Lielo ielu, netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā uzbrauca ceļa zīmei un apgaismes stabam, tos bojājot. Negadījumā cietušu cilvēku nav. Likumsargi veica alkohola pārbaudi vīrieša izelpā un konstatēts, ka viņš atradies 1,62 promiļu reibumā. Pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par ceļu satiksmes negadījumu, savukārt, par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, uzsākts kriminālprocess.

Atkārtoti atgādinām, ka alkohols un jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšana ir divas nesavienojamas lietas, turklāt pieredze liecina, ka iereibis transportlīdzekļa vadītājs apdraud ne tikai pats savu veselību un dzīvību, bet arī rada draudus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Policija aicina rūpēties par savu un līdzcilvēku drošību un nekādā gadījumā nesēsties pie transportlīdzekļa stūres alkohola reibumā. Tāpat arī līdzcilvēkiem aicinām atturēt draugus, paziņas un pazīstamos no sēšanās pie stūres alkohola reibumā, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.