Vakar, 22.janvārī ap pulksten 14 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, atlaužot logam priekšā piestiprinātu finieri, no kāda uzņēmuma teritorijas ir nozagti instrumenti. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

22.janvārī ap pulksten 1.20 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā deg divstāvu māja un ēkā tika atrasts bojā gājis vīrietis. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess lai noskaidrotu personas nāves iemeslu un notikušā apstākļus.

Šobrīd Valsts policijai nav aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu, visticamāk ugunsgrēks izcēlies no tā, ka ir bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni.

Savukārt vēl 11.janvārī ap pulksten 2 kāds vīrietis Spīdolas ielā vadīja automašīnu "BMW" bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, tādējādi nepildot arī Kurzemes rajona tiesas lēmumu.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par izvairīšanos no tāda tiesas nolēmuma, ar kuru uzlikts pienākums izpildīt noteiktas darbības. Par šādu noziegumu soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.