Vakar Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa amatpersonas saņēma informāciju par to, ka kāds liepājnieks pilsētas sabiedriskajā transportā uzvedas agresīvi, cenšoties uzbrukt autobusa šoferim un kontrolierei. Vīrietis tika aizturēts un pret viņu uzsākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu.  

Ceturtdien, 17.jūnijā, ap pulksten 20.50 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Grīzupes ielā, autobusā atrodas agresīva persona un cenšas uzbrukt autobusa šoferim un kontrolierei. Likumsargi ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka vīrietis autobusā lietoja alkoholiskos dzērienus un mēģinājis iesist gados vecākam pasažierim, kā arī kliedzis uz citiem pasažieriem.

Vīrietis tika aizturēts un veikta alkohola pārbaude – konstatēts, ka viņš atradies 2,50 promiļu reibumā. Pret viņu ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu.

Saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, par sabiedriskās kārtības traucēšanu, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot personu mieru, iestāžu, komersantu vai citu institūciju darbu vai apdraudot savu vai citu personu drošību (sīkais huligānisms), piemēro naudas sodu no 70 līdz 500 eiro, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.