30.jūlijā ap pulksten 18.50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Raiņa ielā kādai personai uzbrūkot ar cirvi un laužot žogu. Ierodoties notikuma vietā, cietusī persona norādīja uz divām citām personām, kuras esot uzbrukušas ar cirvi un zāģi, informē pašvaldības policijas preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Tuvojoties pie iespējamām vainīgām personām (vīrietis un sieviete), bija redzams, ka pie tām uz zemes atrodas cirvis un zāģis.  Vīrietis izskatījās arī agresīvi noskaņots un devās pie policijas darbiniekiem vicinoties ar dūrēm. Viņš ignorēja pašvaldības policijas darbinieku aicinājumu nomierināties un centās iesist policijas darbiniekiem. Pret vīrieti tika pielietota piparu gāze un fizisks spēks, lai viņu aizturētu.
Aizturot agresīvo vīrieti, sieviete arīdzan bija agresīvi noskaņota un traucēja policistiem veikt viņu darbu. Sieviete ar rokām raustīja, grūstīja un centās uzbrukt policijas darbiniekiem, līdz ar to arī viņa tika aizturēta. 1985.gadā dzimušais vīrietis un 1981.gadā dzimusī sieviete tika aizturēti nogādāšanai Valsts policijā lietas apstākļu noskaidrošanai. Aizturētais vīrietis, atrodoties jau pašvaldības policijas transportlīdzekļa aizturēto nodalījumā, turpināja izteikt draudus cietušajai personai, kurai abas personas bija nodarījuši miesas bojājumus.