25.martā ap pulksten 22.40 Valsts policijā saņemta ziņa, ka Liepājā, Rojas ielā, noticis ceļu satiksmes negadījums, taču neviens no vadītājiem notikuma vietā neatrodas. Valsts policija, ierodoties norādītajā adresē, konstatēja, ka automašīna "Volvo" uzbraukusi automašīnai "Audi" , kas bija novietota ilgstošai stāvēšanai. Negadījumā cietušo nebija, bet transportlīdzekļi tika bojāti, informē policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Kamēr policija strādāja notikuma vietā, tur ieradās "Volvo" vadītājs un teica, ka viņš pie stūres nav sēdies, kā arī atteicās atklāt, kurš to darīja. Vīrietis, kuram bija liegums izmantot savas autovadītāja tiesības, notikuma vietā uzvedās agresīvi un lamājās necenzētiem vārdiem. Uz lūgumu to pārtraukt viņš nereaģēja, tādēļ tika nogādāts policija iecirknī. Tur tika uzsākti divi administratīvo pārkapumu procesi – par ziņu nesniegšanu par transporta vadītāju un par sīko huligānismu.

Iespējamais avārijas vaininieks tika atbrīvots, taču pastāvēja risks, ka viņš varētu atgriezties pie automašīnas un ar to doties prom, kaut arī vadīt auto viņš nedrīkstēja. Policija atgriezās notikuma vietā un vēroja situāciju, lai nepieļautu, ka vīrietis vada šo automašīnu. Policistus intuīcija nepievīla, un pulksten 1.20 vīrietis ieradās notikuma vietā, iekāpa savā "Volvo" un uzsāka kustību, taču likumsargi viņu turpat apturēja.

Rezultātā uzsākti vēl trīs administratīvo pārkāpumu procesi – par transportlīdzekļa vadīšanu, ja ir spēkā transportlīdzekļu izmantošanas aizliegums, par braukšanu ar auto bez obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas, kā arī par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties, iespējams, alkoholisko dzērienu ietekmē. Vīrietis notikuma vietā no alkohola akspertīzes atteicās un tika nogādāts slimnīcā ekspertīzes veikšanai.