Jūlija izskaņā Liepājas pludmalē norisinājās nu jau desmitais festivāls "Summer Sound", kas šogad pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja vairāk nekā 40 tūkstoši cilvēku. Tuvojoties festivālu sezonas izskaņai, organizatori piedāvājam "Summer Sound 2022" atskata video.Desmit gadu laikā "Summer Sound" festivāla komanda ir spējusi apliecināt, ka mūsu reģionā ir pietiekami daudz mūzikas un labas atpūtas baudītāju, kuri izvēlas festivālu kā savu centrālo vasaras notikumu. Tas rada motivāciju un izaugsmi arīdzan pašmāju māksliniekiem, kuri spēj nodrošināt pasaules praksei līdzvērtīgus skatuviskos priekšnesumus, kā arī gūt augstu novērtējumu no starptautiskajiem mūziķiem. Šajā gadā festivāls pulcēja līdz šim lielāko apmeklētāju skaitu, kļūstot par lielāko pludmales festivālu Baltijas valstīs.

"Festivāla "Summer Sound" pozitīvo atmosfēru rada ne tikai norises vieta un teritorijas izkārtojums, vissvarīgākais ir cilvēki – tie, kuri gan atgriežas, gan apmeklē festivālu pirmo reizi; cilvēki, kuri uzstājas uz Summer Sound skatuvēm, ļaujot festivāla viesiem baudīt savus vislabākos priekšnesumus; cilvēki, kuri atbalsta festivālu un cilvēku komanda, kuru entuziastiskais darbs ļāvis tik īsā laika periodā sagatavot šāda mēroga pasākumu. Paldies jums visiem par to!", stāsta festivāla "Summer Sound" organizators Uldis Pabērzis.

"Lai gan šī gada festivāls ir nu pat izskanējis, paralēli mēs jau esam uzsākuši darbu pie "Summer Sound 2023", domājot par mākslinieku programmas kompozīciju, teritorijas plānojumu un visu, ko mūsu līdzšinējā pieredze ļautu uzlabot. Pamatvērtības paliks nemainīgas – mūzikas žanru dažādība, aktivitātes gan parkā, gan pludmalē, plaša telšu pilsētiņa un dejas līdz rīta gaismai."

Šogad uz četrām festivāla skatuvēm varēja vērot vairāk nekā 50 muzikālos priekšnesumus no pašmāju un pasaules zvaigznēm.