Pēdējo gadu viens no populārākajiem dīdžejiem pasaulē – Kungs pirmo reizi uzstāsies Latvijā, festivālā "Summer Sound". Franču dīdžejs un elektroniskās mūzikas producents Kungs plašu popularitāti pasaulē ieguva ar dziesmu "This Girl", kura vairākus mēnešus pavadīja radio staciju un mūzikas straumēšanas platformu topu virsotnēs.

"This Girl" arī saņēma Francijas lielākās radio stacijas NRJ balvu kā gada labākā deju un elektroniskās mūzikas dziesma, savukārt pats Kungs saņēma apbalvojumu kā labākais jaunais starptautiskais mākslinieks raidstacijas LOS40 mūzikas apbalvošanas ceremonijā.

Vērā ņemams ir arī fakts, ka savu skatuves vārdu Kungs ir izvēlējies, iedvesmojoties no latviešu valodas, – Google Translate platformā meklējot, viņaprāt, labskanīgāko vārda mister tulkojumu kādā svešvalodā.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls Summer Sound Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.
Biļetes uz festivālu Summer Sound var iegādāties šeit.