Sestdien, 15. Jūlijā, Liepājas pludmales bārā "Cukurfabrik’" notiks Baltijā grandiozākā pludmales festivāla "Summer Sound 2023" iesildīšanas ballīte ar dejām līdz rītam kopā ar DJ Tomu Grēviņu, informē Madara Kandevica, "Tiamo grupas" mārketinga vadītāja.


Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja pasūtīt īpašos "Summer Sound" kokteiļus, kas tapuši sadarbībā ar Andri Reizenbergu, vienu no pasaules labākajiem bārmeņiem.


"Ikgadējā iesildīšanās "Summer Sound" festivālam pludmalē jau uzskatāma par neatņemamu vasaras sastāvdaļu! Lai arī šie DJ seti vienmēr ir kā lielā festivāla mēģinājums, interesanti, ka šīs ballītes parasti izvēršas muzikāli savādākas. Tā kā – tiekamies!" saka Toms Grēviņš.


Savukārt festivāla organizators Uldis Pabērzis aicina: "Festivāls strauji tuvojas un līdz tam palicis vien mēnesis. Tradicionāli tā priekšvēstneši ir gan ieskaņas pasākumi, gan pilsētas koncerti. Arī šogad tas nebūs izņēmums, un ieskaņas pasākums pavisam drīz notiks brīnišķīgajā Liepājas pludmalē, kur festivāla noskaņas atnesīs mūsu draugs – Toms Grēviņš. Savukārt tieši festivāla nedēļā pilsētas skatuvi divus vakarus pēc kārtas ieskandinās desmit pašmāju grupas."


Jau no pulksten 22 pludmales bāra viesi varēs sastapt leģendāro festivāla Sammerīti jeb pludmales festivāla talismanu, piedalīties "Summer Sound" aktivitātēs, pasūtīt festivāla īpašo kokteili un saņemt patīkamus pārsteigumus. No pulksten 23 līdz rītausmai spēlēs dīdžejs Toms Grēviņš, kurš iesilda Liepājas pludmales festivāla cienītājus jau otro gadu. Arī šogad ieeja preparty pasākumā būs bez maksas no 18 gadu vecuma.


"Summer Sound" 2022. gadā apmeklēja 40 tūkstoši cilvēku. Pludmales festivāls šogad notiks 4. un 5. augustā. Festivālā "Summer Sound" uz skatuves kāps Dj un producentu apvienība "Meduza" no Itālijas, elektroniskās deju mūzikas karaļi, dīdžeji un producenti Felix Jaehn un Alle Farben no Vācijas. Notiks skaļākā pašmāju hiphop mūziķa Gustavo atgriešanās. Festivālā piedalīsies arī Igaunijas leģendārā indie-rock apvienība Ewert And The Two Dragons, Ukrainas sensācija Kalush Orchestra un pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde: Skyforger, Singapūras Satīns, Ozols, Zeļģis, Būū, Rolands Če, Labvēlīgais tips, Sudden Lights, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Prusax, Wiesulis, Mauku Sencis/ Grandmasters Neons, Pirmais Kurss, Gapoljeri, Fēlikss Ķiģelis, Lapsene, Čipsis un Dullais, Nikotīņi, Indygo, Finķis & Pragaii, "Zari". Tāpat piedalīsies Igaunijas smagsvars NOËP, kā arī apvienības Leon Semov, Planeta Polar, Shishi un Lucid Kidd no Lietuvas, kā arī bulgāru alternatīvais indie-pop-rok duets IVA un zviedru grupas: Girl Scout un The Boo Boo Bama Orchestra u.c.


Vairāk informācijas: ŠEIT.


"Cukurfabrik’" pludmalē darbojas jau vairākus gadus. Pludmales bārs ar garāko bāra leti Liepājā atrodas pie jūras, netālu no glābšanas stacijas. Savukārt Liepājas centrā no 2019. gada atvērts arī "Cukurfabrik’" klubs un jumta terases restorāns. "Cukurfabrik" ietilpst "Tiamo grupā", vienā no lielākajiem viesmīlības uzņēmumiem Latvijā.