Arī šonedēļ saulrieta mūziku un ballītes saviem apmeklētājiem piedāvās Liepājas pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet Beach Bar".

1.jūlijā saulrietā uzstāsies "Saxo White"  – duets apvieno melodisku elektronisko un eksperimentālo mūziku ar klasiskām saksofona skaņām kopā radot alternatīvu skanējumu.

2.jūlijā Normunda Karpiča izlildījumā dzirdēsiet romantisku noskaņu mūziku, kura papildinās brīnišķīgo vasaras vakaru, vērojot Liepājas pludmales saulrietu kafejnīcā "Red Sun Buffet". Mūziķis klausītājiem sola atskaņot gan akustiskas versijas vairākām labi zināmām pašmāju komponistu dziesmām, piemēram, skaņdarbus no Dona repertuāra, gan mūsdienu un ārzemju populārās mūzikas izpildītāju dziesmas, tostarp "U2", "Lynyrd Skynyrd" daiļradi.

3.jūlijā uzstāsies kantrī mūziķis no Gruzijas Šota Adamašvili, kurš Latvijā ieradies Eiropas tūres ietvaros, sapņo reiz nokļūt kantrī mūzikas mekā Nešvilā un izpilda paša sacerētas un pasaulē populāras dziesmas īsti autentiskā kantrī stilā.

Koncertu sākums pulksten 20. Ieeja bez maksas.

Piektdienas vakarā pulksten 23 Liepājas pludmales "bufetē" gaidīs visus uz "Summer beach party " ar dj Cruncher. Sestdien norisināsies ''Malibu Beach Party'' ar vienu no Ritma Institūta pasniedzējiem DJ Alex O, kurš Latvijā ir pazīstams kā talantīgs skreča dīdžējs un ieguvis arī augstas vietas dīdžeju čempionātos.