Piektdien, 7. augustā Liepājā, klubā "Fontaine Palace" notiks grupas "Rīgas modes" koncerts, kurā cita starpā tiks atskaņota arī pavisam jauna – šonedēļ pie klausītājiem nonākoša dziesma.

Neskatoties uz to, ka neparedzētu, taču saprotamu iemeslu dēļ Liepājas festivāls "Summer Sound" šogad nenotika, vieni no tā aktuālajiem viesiem – "Rīgas modes", šovasar tomēr uzstāsies vēju pilsētā, informē organizatori.

"Rīgas modes" ir piecu cilvēku kolektīvs, kas uz Latvijas mūzikas skatuves sevi pieteica 2014.gadā ar savā vārdā nosaukto minialbumu. Grupas pilnmetrāžas debijas ieraksts "Fantastiski" ir saņēmis balvu "Zelta mikrofons" kā labākais pop albums, kā arī "Austras" balvu, kas tiek pasniegta pašmāju labākajam ierakstam mūzikas kritiķu vērtējumā. Šobrīd grupa strādā pie jauna albuma, ko iedvesmojis 1980.gadu tā dēvētais sophisti-pop mūzikas novirziens.

Pāris dienas pirms Liepājas koncerta "Rīgas Modes" izdod jaunu dziesmu un prezentēs arī tās videoklipu. Protams, gaidāms, ka dziesmu dzīvajā izpildījumā varēs dzirdēt arī "Fontaine Palace" 7.augusta vakarā.

Klubs "Fontaine Palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Biļetes uz koncertu nopērkamas gan kluba bārā, gan interneta vietnē www.ticketshop.lv un ņemot vērā valstī šobrīd noteiktos ierobežojumus, tirdzniecībā pieejamas tikai 250 biļetes.

Koncerta sākums pulksten 20, savukārt ieeja no pulksten 19.