Piektdien, 23.septembrī, no pulksten 19.30 pagalmu ieskandinās reperu apvienība PACKMAN&ARTIS un Dj Subphobia. Savukārt svētdien, 25.septembrī, no pulksten 11 līdz 16 visi tiek aicināti uz andelēšanās pasākumu Pegaza pagalmā, Kuršu ielā 20, Liepājā, informē SIA "Liepaja Music" valdes locekle Irita Kalēja.

Reperu apvienība PACKMAN&ARTIS Pegaza pagalmā pārsteigs ar savām rindām cauri cilpām. Pēc ilgāka laika abi mākslinieki ir sākuši atkal sadarboties un līdz ar to top arī jauni projekti. Viņi izpildīs labi zināmo "Gaiss", kā arī daudzus citus trekus. Būs dzirdams arī pavisam svaigs materiāls. Pie pults DJ Subphobia. Pasākuma ilgums no pulksten 19.30 līdz 23. Ieejas maksa 5 eiro. Vecuma ierobežojums: 16+.

Andelēšanās pasākumā būs iespējams iegādāties visdažādākās preces, sākot no pašdarinātas šokolādes, aksesuāriem, drēbēm un apaviem līdz pat mājas uzkopšanas līdzekļiem. Ģimeņu mazie mīluļi varēs našķoties ar saldiem un sāļiem popkorniem, cukurvati un kartupeļu virtuļiem.

Starp tirgotājiem būs "C  H  I  bold accessories", kura  zīmolu raksturo izteiksmīgi aksesuāri, kas ienes mākslinieciskas vēsmas valkātāja ikdienā un īpašajos brīžos, liek paskatīties no citas perspektīvas uz tik ierastajām rotām. Sojas vaska sveces ar patīkamiem un neuzbāzīgiem aromātiem alus pudelē un ar šobrīd tik raksturīgām pārdomām, kas gozējas uz sveču etiķetēm. Rokām gatavota šokolāde ar sublimētiem augļiem un ogām, kā arī vēl dažādi citi pārsteigumi.

Pasākumu laikā darbosies bārs. Gaidīti visi interesenti no pulksten 11.