Liepājas pludmalē ir sākusies vasaras sezona, līdz ar to tradicionāli neizpaliek arī pludmales "bufetē" notiekošie pasākumi.

Jau šovakar pulksten 23 "Red Sun Buffet" gaidīs visus uz "Malibu beach party " ar DJ Alex O. Dj Alex-O ir R’n’B, Hip-Hop un Mash-Up dīdžejs, kurš ar prieku prot uzspēlēt tādus stilus kā Uptempo, House, Dutch House un Baltimore Club. Savus pamatus DJ ir guvis Ritma Institutā. Alex O.

Sestdien no pulksten 23 "Red Sun Buffet" norisināsies pludmales ballīte līdz rītam "Girls Night Out". Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos:

Savukārt sestdien, 27.maijā plkst. 20 pludmales kafejnīcā uzstāsies mūziķi Rustams Bagirovs un Uldis Veigurs. Uldis Veigurs Liepājas mūzikas mīļotājiem, galvenokārt, pazīstams kā Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas pasniedzējs, taču saksofonists ar savu profesionālo sniegumu bieži priecē arī plašāku publiku dažādos koncertos un pasākumos. Rustams Bagirovs ir absolvējis akordeona klases džeza un populārās mūzikas konservatoriju Arnemā un latīņu mūzikas katedru maģistratūrā Roterdamā (Nīderlande).