Šonedēļ pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet" paredzēti vairāki koncerti, kas sāksies jau ceturtdien, 3.augustā pulksten 20, un šīs nedēļas koncertu programmu "Sunset music" cikla ietvaros atklās mūziķis Šota Adamašvili.


Mūziķis regulāri sniedz koncertus pludmales kafejnīcā, un apmeklētāji viņu iecienījuši, pateicoties mākslinieka harizmai un skaistam akustiskajam repertuāram.  Šota iepriecinās koncerta klausītājus ar savu samtaino balsi, izpildot dažādas dziesmas kantrī stilā.


Piektdien pulksten 20 notiks apvienības "Saxo White" muzikālais vakars. "Saxo White" ir muzikāls projekts, kas apvieno dīdžeju un saksofonistu. Šis dinamiskais duets apvieno saksofona melodisko un dvēselisko skanējumu ar dīdžeja ritmiskajiem bītiem, un kopā tas rada unikālu un aizraujošu muzikālo skanējumu, kas aizkustinās jebkura klausītāja sirdi. Viņu mūzikā dzirdams elektronikas, džeza un fanka apvienojums, kā rezultātā tiek radīta skaņa, kas sevī ietver gan mūsdienīgus, gan klasiskus elementus.


Savukārt sestdien "Red Sun Buffet" notiks mūziķa Edija Šnipkes koncerts. Mākslinieks spēlējis kopā ar tādiem Latvijā pazīstamiem mūziķiem, kā grupa Līvi, Ivo Fomins, kā arī citiem.  Pēdējos piecpadsmit gadus Edijs izklaidē publiku visdažādākajos pasākumos un izklaides vietās. Starp izpildītajām dziesmām visbiežāk dzirdamas pasaulē populāras roka un popa dziesmas angļu valodā, kuras ievītas klasiskās ģitāras un Edija balss skaņās. Koncerts sākums paredzēts pulksten 20.


Piektdienas un sestdienas vakarā no pulksten 23 ikviens ir aicināts uz nakts ballītēm un dejām kopā ar DJ Bozco.


Pludmales kafejnīcas "Red Sun Buffet" apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus.


Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos Facebook un Instagram.