Kā allaž, rūpējoties par vasaras pasākumiem un notikumiem, arī šonedēļ "Red Sun Buffet" piedāvā apmeklēt koncertus un nakts ballītes.

Šodien, 9.jūnijā pulksten 20 pludmales kafejnīcā notiks Rustama Bagirova un Ulda Veigura koncerts. Uldis Veigurs ir saksofonists, kas ar savu profesionālo sniegumu bieži priecē arī plašāku publiku dažādos koncertos un pasākumos. Rustams Bagirovs ir akordeona klases džeza un populārās mūzikas konservatorijas, kā arī latīņu mūzikas katedras maģistratūras absolvents Nīderlandē. No puksten 23 "Red Sun Buffet" notiks "Pepsi Beach Party" nakts ballīte kopā ar Dj Bozco.

10.jūnija pulksten 20 kafejnīcā koncertēs Gunārs Gaumigs, kurš pirmo reizi uz lielās skatuves uzstājās 2017.gadā, startējot konkursa "X-Faktors" atlasē. Mūziķis priecēs ar dziesmām no tādu leģendāru mākslinieku repertuāra kā Ēriks Kleptons, Stīvijs Vonders, Eds Šīrans un daudzu citu. No pulksten 23 vakaru turpinās "7Up Beach Party" dejas saulainos, siltos un vasarīgos ritmos kopā ar DJ G1NT5 (Rīga).

Kā ierasts, visu nedēļas nogali darbosies gardo ēdienu un atspirdzinošu dzērienu plašais piedāvājums! Brokastu piedāvājums darbojas katru rītu no pulksten 10 līdz 12.

Ieeja pasākumos bezmaksas.

Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos:
Facebook: https://www.facebook.com/redsunbuffet
Instagram: https://www.instagram.com/redsunbuffet