2020.gada vasarā daļēji savu laiku pavadot vēju pilsētā Liepājā, mūziķis Ralfs Eilands ciešā sadarbībā ar "Liepaja Music Orchestra" un tā māksliniecisko vadītāju Jāni Ivuškānu radījuši jaunu dziesmu "Soulfulman", kura šobrīd tiek piedāvāta klausītājiem līdz ar dziesmas video klipu.

Dziesmas vārdi ir mūziķa Ralfa Eilanda autordarbs, taču muzikālais materiāls veidots, sadarbojoties ar komponistu un producentu Reini Briģi, kā arī "Liepaja Music Orchestra" vadītāju Jāni Ivuškānu, kurš dziesmai veidojis īpašu aranžiju orķestra sastāvam. Video klipa filmēšana norisinājusies Liepājas māksliniecisko vaibstu atspoguļojošajā viesnīcā "Fontaine Hotel" video mākslinieka Induļa Pelnēna vadībā. Skaņas ieraksta režija uzticēta Dainim Meļņikam. Taču pašu projektu realizēt izdevies pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes izpratnei par pandēmijas ietekmi uz kultūras darbības ierobežotajām iespējām un tās sniegto finansiālo atbalstu.

Dziesmā un video klipā ietvertā ideja pauž domu par dažādajām iespējām, kuru priekšā ik dienas atrodamies un vienīgais veids kā šīs iespējas ielaist savā dzīvē ir vienkārši atverot durvis uz tām, informē SIA "Liepaja music" sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Dzintare.