Jūlija pirmajā nedēļas nogalē biedrības “Radi Vidi Pats" biedri un aktīvisti tikās ar potenciālajiem biedrības aktīvistiem, lai saplānotu aktīvu un izglītojošu vasaru Liepājas sabiedrībai un tās viesiem. Pateicoties Sabiedrības Integrācijas Fondam, biedrība var realizēt dažādus plānus sabiedrības un tās vides labā, iesaistot liepājniekus aktīvākā sabiedrības līdzdalībā.


Šajā vasarā biedrība aicina uz dažāda satura pasākumiem – apkārtnes sakopšanas velobraucieniem, ēstgatavošanas meistarklasēm, pārgājieniem u.c. Uzsākot projekta “Pastāvēs, kas kustēsies" ar visiem pieejamu pasākumu, kurš norisināsies 10.jūlijā, Juliannas pagalmā, portālu irliepaja.lv informēja Marika Zveja, biedrība "Radi Vidi Pats" valdes locekle.


Piektdien, 10.jūlijā, ikviens ir aicināts uz Juliannas pagalmu, sākot no pulksten 14, kur norisināsies “Pagalma Velo Aplis" trešo gadu pēc kārtas, ar tēmu “Min par dažādību". “Pagalma velo aplis" ir 12 stundu izturību brauciens, kurā ikviens dalībnieks varēs izbraukt ar iemīļotākās pagalma organizācijas vai uzņēmuma prezentēto riteni, krājot apļus komandām un iegūstot veicinošas balviņas.


Papildus velo braucienam, dalībnieki pasākumā laikā varēs uzzīmēt skici mozaīkai, kādu viņi vēlētos redzēt uz pagalma slavenās mozaīka sienas.


Bez šī pasākuma, biedrība “Radi Vidi Pats" ir ieplānojuši arī citus pasākumus, kas norisināsies jūlijā, lielākoties nedēļas nogalēs, lai katrs varētu piedalīties pasākumā.


Ieplānotie pasākumi projekta “Pastāvēs, kas kustēsies" ietvaros, jūlijā:


11. jūlijā maizes cepšanas meistarklase
18. jūlijā vides sakopšanas velobrauciens
Jūlija beigās dabas izziņas pārgājiens


Lai uzzinātu par turpmākajiem pasākumiem vairāk, seko “Radi Vidi Pats" Facebook un Instagram kontiem.