Jau nākamo nedēļ, 29. un 30.jūlijā norisināsies festivāls "Summer Sound 2022", kura gatavošanās un norises laikā drošības apsvērumu dēļ ieviesti dažādi satiksmes ierobežojumi Liepājas iedzīvotājiem Jūrmalas parka tuvumā, informē festivāla direktore Maija Skrējāne.

Piekļuve kājāmgājējiem festivāla norises teritorijā tiks ierobežota no sestdienas, 23.jūlija, pulksten 22, kad tiks uzsākti būvdarbi Jūrmalas parka un pludmales teritorijā. Uz pludmali varēsi doties vai nu pa Miķeļa Valtera ielu un uz dienvidu pusi vai caur jaunizbūvēto izeju uz pludmali Roņu ielas galā, sekojot norādēm uz ziemeļu pusi.

Festivāls savus vārtus tā apmeklētājiem vērs piektdien, 29.jūlijā, pulksten 17, bet bezmaksas ieeja tā teritorijā paredzēta sestdien, 30. jūlijā no pulksten 10 līdz 16.

Auto caurlaižu režīms iebraukšanai no Kūrmājas prospekta tiks uzsākts no ceturtdienas, 28.jūlija pulksten 8.

Festivāla rīkotāji nodrošinās auto iebraukšanas caurlaides ierobežotas piekļuves zonās to iedzīvotājiem. Lūgums pieteikties caurlaidēm, rakstot uz info@summersound.lv. Tās būs iespējams saņemt pie iebraukšanas punkta Kūrmājas prospektā.

Jau trešdien un ceturtdien Juliannas pagalmā liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespēja apmeklēt dažādus festivāla ieskandināšanas koncertus bez maksas. Piektdien un sestdien norisināsies ilgi gaidītais "Summer Sound" festivāls, kura ietvaros uz četrām dažādām skatuvēm kāps ne tikai tādas pasaules mūzikas zvaigznes kā John Newman un Riton, kaimiņzemes The Roop, Ukrainas Go_A un citas, bet arī visa pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde − "Musiqq", Gacho, Ansis, "Jumprava", "Dagamba", "Astro’n’out", "Singapūras Satīns", "Kreisais Krasts", "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Ralfs Eilands" un citi. Vairāk informācija: www.summersound.lv.