Jau nākamo nedēļ, 4. un 5. augustā norisināsies festivāls “Summer Sound 2023", kura gatavošanās un norises laikā drošības apsvērumu dēļ ieviesti dažādi ierobežojumi Liepājas iedzīvotājiem Jūrmalas parkā un tā tuvumā.

Piekļuve kājāmgājējiem festivāla norises teritorijā tiks ierobežota no sestdienas, 29. jūlija pulksten 8, kad tiks uzsākti būvdarbi Jūrmalas parka un pludmales teritorijā. Uz pludmali varēs doties vai nu pa Miķeļa Valtera ielu uz dienvidu pusi vai caur izeju uz pludmali Roņu ielas galā, sekojot norādēm uz ziemeļu pusi.

Festivāls savus vārtus apmeklētājiem vērs piektdien, 4. augustā pulksten 15, bet bezmaksas ieeja festivāla teritorijā paredzēta sestdien, 5. augustā no pulksten 10 līdz 16.

Auto caurlaižu režīms iebraukšanai no Roņu ielas tiks uzsākts no ceturtdienas, 3. augusta plkst. 8.00.


Festivāla rīkotāji nodrošinās auto iebraukšanas caurlaides ierobežotas piekļuves zonās to iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Lūgums pieteikties caurlaidēm, rakstot uz info@summersound.lv. Tās būs iespējams saņemt pie iebraukšanas punkta Roņu ielas un Zvejnieku alejas krustojumā.

Jau trešdien un ceturtdien Juliannas pagalmā liepājniekiem un Liepājas viesiem būs iespēja apmeklēt dažādus festivāla ieskandināšanas koncertus bez maksas. Piektdien un sestdien norisināsies ilgi gaidītais festivāls “Summer Sound", kura ietvaros uz četrām dažādām skatuvēm kāps ne tikai tādas pasaules mūzikas zvaigznes kā Meduza, Felix Jaehn, Alle Farben, Ukrainas Kalush Orchestra, kaimiņzemes leģendārie Ewert and The Two Dragons, bet arī visa pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde – Gustavo, Skyforger, Labvēlīgais Tips, Ozols, Rolands če, Singapūras Satīns, Būū, Pienvedēja Piedzīvojumi un daudzi citi.


"Summer Sound 2022" gadā pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja vairāk nekā četrdesmit tūkstoši cilvēku.