Sestdien, 22. jūlijā "Prāta vētras" divu gadu koncerttūres "Gads bez kalendāra" noslēgumā notiks oficiālā ballīte Liepājas pludmales bārā "Cukurfabrik’". Viesus sagaidīs DJ Linda Samsonova un DJ Miami. Naktī būs atvērti papildu bāri un pieejams plašs dzērienu sortiments, informē "Tiamo grupas" mārketinga vadītāja Madara Kandevica.

"Prāta vētra" jau trešo reizi pulcēs gan liepājniekus, gan pilsētas viesus stadionā "Daugava". Šogad tas ir vienīgais grupas koncerts Latvijā. Pēc koncerta apmeklētāji gaidīti uz grupas oficiālo afterparty Liepājas pludmales bārā "Cukurfabrik’", kas atrodas pavisam netālu, aptuveni 150 metrus no stadiona – tieši blakus glābšanas stacijai.

"Pagarināt koncerta emocijas, turpināt dejas un izdziedāties arī pie citām lieliskām dziesmām, pie reizes noķerot arī pludmales ballītes sajūtu. Spēlēšu gan jaunākās un aktuālākās deju mūzikas kompozīcijas, gan jau pārbaudītas vērtības tā, lai labs noskaņojums dažādām paaudzēm," saka Linda Samsonova.

"Pludmales bārs "Cukurfabrik’" šajā nedēļas nogalē ir vieta, kur vari satikt draugus, nogaršot lieliskus kokteiļus un dejot pie labas mūzikas ar jūras viļņu šalkoņu fonā līdz saullēktam. Te satiksi līdzīgi domājošus cilvēkus, kuri dievina grupu. "Prāta vētra" ir Liepājā un Liepāja ir "Prāta vētrā"," stāsta DJ Miami.

"Prāta vētras" oficiālā afterparty norisināsies no pulksten 22.00 līdz pat rītausmai.

Grupa aicina koncerta apmeklētājus iepazīties ar visu aktuālāko informāciju par koncerta norisi "Prāta vētras" mājaslapā.