Izbaudot otro vasaras pusi, Liepājas pludmales kafejnīca "Red Sun Buffet" šonedēļ aicina apmeklētājus baudīt koncertus, kā arī ballēties labāko DJ setu pavadījumā.


Piektdien, 28.jūlijā, pulksten 20 notiks samtainās balss īpašnieka Mārtiņa Baloža koncerts. Mārtiņš darbojas latviešu roka grupā "The Bad Habits", kas pastāv kopš 2014.gada un ir izdevusi arī vairākus albumus, kā arī piedalījusies dažādos pasākumos gan Latvijā, gan citās valstīs. Mārtiņa dziesmu repertuārs sastāv no pasaulē zināmām dziesmu kaverversijām oriģinālā izpildījumā – sākot no "Creedance" un Džoniju Kešu, beidzot ar Keitiju Periju. Dziedātājs pārstāv country, blues, rock, soul, regeju, popu, un izpilda arī latviešu dziesmas, lai katrs apmeklētājs var izdziedāties un izdejoties.


Vakara turpinājumā no pulksten 23 sāksies piektdienas "Summer Beach Party" kopā ar DJ Skudri (Rīga).


Sestdienas, 29.jūlija, vakarā pulksten 20 ikviens ir aicināts uz mūziķa Kristapa Čimbara koncertu. Kristaps Čimbars, kas ir arī dziesmu un tekstu autors, priecēs klausītājus ar akustisko koncertu, kā arī saviem skaņdarbiem – „Zemes stari", „Savienojums", "Draugs" u.c. Iepriekšējos gados piedalījies dažādu mūziķu (Līvi, JL Kalmann, Street Conference u.c.) producēšanas darbos.


No pulksten 23 vakaru un nakti varēs aizvadīt deju ritmos kopā ar DJ Gintu (Rīga).


Ieeja pasākumos ir bezmaksas.  Apmeklētāji tiek gaidīti katru dienu no pulksten 10 līdz 22. Kafejnīcā ir pieejams arī bērnu stūrītis ar dažādām atrakcijām un spēlēm, lai ģimenes nesteidzīgi var baudīt brīvdienu brokastis un pludmales skatus. Brokastu bufete darbojas no 10 līdz 12 gan sestdien, gan svētdien.


Plašāka informācija par pasākumiem atrodama pludmales kafejnīcas sociālajos tīklos: Facebook un Instagram.