Kultūras un atpūtas vieta Liepājā "Pegaza pagalms", kas pirmos pasākumus īstenoja 2022.gada vasaras nogalē, bet savas viesistabas durvis vēra šī gada februārī un ik mēnesi pulcē pie sevis gan pilsētas iedzīvotājus, gan viesus, aicina uz koncertiem un izrādēm pirmajā vasaras mēnesī. Jau šajā nedēļas nogalē uzstāsies ukraiņu mākslinieks Sergejs Oniščenko un pašmāju mūziķu apvienība ERIDANA. Iedzīvotājus un pilsētas viesus jūnijā priecēs arī Liepājas Neatkarīgais Teātris, Liepājas Leļļu teātris, rock'n'roll grupa KEKSI, kā arī mūziķi Ainārs Pūpols, Valters Pūce un Dainis Tenis.

Jūnija pirmās nedēļas nogales pasākumi

9.jūnijā pulksten 20 savu debiju Liepājā piedzīvos koncerts "Make Like a Tree", kurā uzstāsies ukraiņu mākslinieks Sergejs Oniščenko (Sergey Onischenko). Ukraiņu mākslinieka dzimtā pilsēta ir Harkiva un līdz šim apceļojis vairākas pasaules valstis ar stopiem. Mākslinieks izpilda indie-rock melodijas, un koncerts veidots kā ceļojumu atspoguļojums mūzikā un fotogrāfijā. Katrā koncertā izpilda dziesmas, kas ir radītas un ierakstītas dažādās pasaules malās.

10.jūnijā pulksten 20 uzstāsies pašmāju mūziķu apvienība ERIDANA, kuras sastāvu veido Iveta Baumane un Roberts Pētersons. Koncertā tiks izpildītas oriģinālkompozīcijas no jaunākā albuma "Tagad, šeit un tulīt", kā arī citas populāras dziesmas no grupas repertuāra.

Repertuārā arī izrādes kā lieliem, tā  maziem, rokenrola un blūza koncerti

Piektdien, 16.jūnijā pulksten 20 norisināsies Liepājas neatkarīgā teātra izrāde "Trijatā", kas balstīta uz Egīla Šņores lugas motīviem, un, kuru režisējis Varis Siliņš. Lomās – Ildze Matute, Sentis Vierpe un Aigars Ambrēns. Izrādes stāsts ir par jūtām, sajūtām, dzīvi un aiziešanu, par iespējamību vai neiespējamību dzīvot trijatā – kopā ar atmiņām. Izrādes laikā tiek izmantota grupas "EOLIKA" mūzika.

Sestdien, 17.jūnijā, uzstāsies rock'n'roll grupa "KEKSI", kuru 1997. gadā dibināja Aleksandrs Sircovs. "KEKSI" ir viena no vadošajām no grupām Baltijā, kas izpilda rock'n'roll, rockabilly, boogie un rythm'n'blues stila mūziku.

Svētdien, 18.jūnijā, pulksten 18 tiks iestudēta brīvdabas izrāde ģimenēm "Sirēnas dziesma", kas top kā grieķu mītu triloģijas "Puika. Meitene. Sirēna" pirmā daļa. Muzikālā jauniestudējuma lomās: Inga Dzintare, Agnija Dreimane, Vija Mežale, Ilze Jura, Madara Enkuzena. Iestudējums tapis Liepājas Leļļu teātrī.  Izrādes idejas autore un režisore ir Anta Priedīte,  scenogrāfs un kostīmu mākslinieks Aigars Ozoliņš, komponists Juris Kaukulis.

Jūnija mēneša noslēguma pasākumi

20.jūnijā pulksten 20 mūziķis Ainars Pūpols atzīmēs savu 60. dzimšanas dienu kopā ar grupu Ainars Pūpols&P-blues. Koncerta programmā blūzs, roks un balādes.

Piektdien, 30.jūnijā, pulksten 20 mūziķi Valters Pūce un Dainis Tenis izpildīs mūziku no koncertprogrammām "Radīts Latvijā" un "Bez elektrības!". Koncertā izskanēs tādi iemīļoti skaņdarbi kā Mārtiņa Brauna "Dvēselīte", Zigmara Liepiņa "Kvazimodo dziedājums",  Raimonda Macata "Ziemeļvējā", Imanta Kalniņa "Apvij rokas", Valta Pūces "Balāde no izrādes "Šveiks",  Raimonda Paula "Kerijas dziesma", kā arī vairāku mākslinieku darbu pirmatskaņojumi.

Biļetes uz pasākumiem iespējams iegādāties www.bilesuparadize.lv vai "Biļešu paradīzes" kasēs, kā arī pie ieejas pasākumā.

Pasākumiem un aktuālajai informācijai aicinām sekot līdzi mājaslapā www.liepajamusic.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook (Pegaza pagalms) un Instagram (@pegaza.pagalms).