No vairāk nekā 7500 kilometru gara ceļojuma Liepājā atgriezies mūziķis, uzņēmējs un pilsētas domes deputāts Lui Fonteins jeb Stīns Lorenss.

Viņš kopā ar vēl pieciem cilvēkiem ar pamanāmo zelta krāsas autobusiņu bija devies koncertūrē "Louie Fontaine & Starlight Searchers* The Most expensive band in world, Tour 2012" uz Lietuvu, Poliju, Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Dāniju un Zviedriju. Latvijā grupa apgriezās no Stokholmas ar prāmi. Kā portālam pastāstīja Lui Fonteins, jau aptuveni pēc mēneša viņš grasās izdot jaunu mūzikas albumu, tādēļ, atšķirībā no citām reizēm, viņš koncertūres ietvaros spēlējis vairākas jaunas dziesmas.

Daudzās pilsētās koncerti guva lielu publikas atzinību. Bez Fonteina koncertūrē spēlēja pazīstamie vietējie mūziķi no grupas "Hobos" Egons Kronbergs (ģitāra) un Mārtiņš Burkevics (bass), kā arī dānis Kaspers Vinters (bungas). Vēl delegācijā bija menedžeris un skaņotājs.

Taču ar to Fonteina aktīvā koncertēšana nebeidzas. 15.maijā seko tūres turpinājums uz Igauniju, Somiju un Krieviju. Tā kā pēdējā no šīm trim valstīm ir vēl lielākas problēmas ar ceļiem nekā Latvijā, tad, visdrīzāk, grupa ceļā dosies pa dzelzceļu.